Študenti Fakulty hispodárskej informaitky každoročne organizujú v priestoroch univerzity v spolupráci s Núrodnou transfúznou stanicou v Bratislave Studentksú kvapku krvi.

Študentská osobnosť Slovenska  je národná súťaž mladých talentovaných ľudí, študentov prvého, druhého alebo tretieho stupňa vysokoškolského štúdia. Tento rok vyhrala v kategórii Šport študentka  FHI EU v Bratislave - Michaela Balcová.

Blahoželáme.

ŠVOČ 2016/2017

Oznamujeme súťažiacim, že fakultné kolá súťaže ŠVOČ sa budú konať nasledovne:

1. komisia (FHI): dňa 7. 4. 2017 o 9.00 h v miestnosti A7.12 pre 1. stupeň štúdia (okrem KAI) pre 2. stupeň štúdia

Študenti si môžu pozrieť posudky na ich práce ŠVOČ 5. 4. 2017 na Oddelení vedy, doktorandského štúdia a medzinárodných vzťahov FHI (D7.23) do 15.00.

2. komisia (KAI): dňa 6. 4. 2017 o 13.00 h pre študijný program Hospodárska informatika (1. stupeň štúdia)