16. novembra si vedenie fakulty chcelo uctiť aj výnimočných študentov, ktorí popri štúdiu reprezentujú Slovenskú republiku na vrcholových športových podujatiach.

Išlo o stretnutie so študentkami Michaelou Balcovou a Ingrid Suchánkovou. Obe študentky sa venujú športu dlhší čas ale tento rok bol pre obe špeciálny.  Michaela Balcová získala zlatú medailu na Paraolympiáde v Rio de Janeiro v športe Boccia a  Ingrid Suchánková 3. miesto na Majstrovstvách sveta v Rakúsku. Obe študentky prešli sériou náročných príprav a tréningov a to všetko vrámci denného štúdia. Obdivuhodná vytrvalosť, zanietenie, disciplína a cieľavedomosť sa prejavila u Ingrid Suchánkovej, ktorá získala aj štipendium za vynikajúce študijné výsledky pri ukončení bakalárskeho štúdia. Zhrnúť, koľko odhodlania, sily a sústredenia dala do svojej prípravy a tréningov Michaela Balcová.... tak to sa neodvážime.

Ďakujeme a prajeme veľa šťastia v ďalších krokoch svojho športového i osobného života.