Študentský parlament a CTVŠ EUBA v spolupráci so spoločnosťou Dell dňa 12. októbra 2022 zorganizovali ďalší ročník univerzitného behu pre všetkých športových nadšencov.

Aj naša fakulta mala bohaté zastúpenie v štartovej listine.

Ďakujeme študentkám a študentom Barbora Szalayová, Silvia Ďuriníková, Mirna Khaleel Majeed Kaka, Peter Sollár, Filip Bachinec, Šimon Oravec za úspešnú reprezentáciu našej fakulty na tomto podujatí.

Tešíme sa, že naša fakulta mala zastúpenie aj na stupienkoch víťazov. V kategórii ženy - študentky na 1km sa Barbora Szalayová umiestnila na 2. mieste a Silvia Ďuriníková na 3. mieste. V kategórii muži - študenti na 4km sa Peter Sollár umiestnil na 3. mieste s pár sekundovým náskokom pred Filipom Bachincom, ktorý obsadil 4. priečku.

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa športových a najmä študentských úspechov.

unibeh 3

unibeh 2