Načítavam stránku...
 

Spoločnosť SAS Slovakia vyhlasuje 8. ročník súťaže o najlepšiu študentskú prácu s použitím softvéru SAS.

Do súťaže sa môže prihlásiť každý študent alebo absolvent slovenskej vysokej školy so svojou bakalárskou, diplomovou, dizertačnou, semestrálnou, ročníkovou či ŠVOČ prácou, ktorá bola obhájená v kalendárnom roku 2017.

Naši štvrtáci (ŠME) strávili víkend vo Virte

Víkend sa dá stráviť rôznymi spôsobmi, no pre našich štvrtákov bol ten uplynulý (10. - 12.11.2017) ,,pracovný". Do sýtosti si užili predmet Programovanie v SAS-e :), pod vedením Ing. Ondreja Dúžika, PhD. No už teraz sa tešia na ďalšie návštevy Virtu (účelového zariadenia Ekonomickej univerzity v okr. Komárno).

small Virt 1small Virt 2

 

SAS ACADEMIC: Toto sú mená víťazov Súťaže o najlepšiu prácu so SAS-om - z Katedry štatistiky FHI EUBA

Aj tento ročník bol plný zaujímavých a kvalitných prác, z ktorých bolo ťažko vyberať. Dizertačné, diplomové, bakalárske aj semestrálne práce bojujúce o titul tej najlepšej nakoniec majú svojho víťaza. Pozrite sa, ktoré fakulty a témy bodovali tento rok. Víťazi pocestujú na októbrovú regionálnu konforenciu SAS Analytics Experience 2017 v Amsterdame.

2017 plagat logo

Čítať ďalej...

Ak máš záujem o prácu a chceš byť SAS GURU ;) , pracovná ponuka pre teba (ak si šikovný absolvent):

SAS programátor analytik. Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

FaLang translation system by Faboba
Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?