Katedrové kolo ŠVOČ

sa konalo 6. 4. 2017 o 13.00 h v miestnosti A8.12

pre študijný program Hospodárska informatika (1. stupeň štúdia)

Dňa 30.3.2017 sa konal seminár o možnostiach využívania Moodle na Ekonomickej Univerzit pod názvom Moodle II.

Kurz viedla RNDr. Eva Rakovská, PhD.

Ak máš záujem o prácu a chceš byť SAS GURU ;) , pracovná ponuka pre teba (ak si šikovný absolvent):

Dňa 1. marca 2017 boli na FHI udelené certifikáty od spoločnosti SAS Slovakia študentom, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky z predmetov vyučovaných v štatisticko-analytickom systéme SAS.

SAS logo

Pošleš nám svoje CV? Vieme o práci pre Teba! Si viac srdcom konzultant ako manažér? Baví Ťa štatistika & analýza dát a stretol si sa už so softvérom SAS? Máme niekoľkých klientov, u ktorých môžeš začať pracovať. Nemusíš byť len absolvent, ak si študent 5. ročníka, ponuka je aj pre Teba.
Za poslanie CV-čka na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. nič nedáš, len môžeš získať.
Napíš nám najneskôr do 17.2. a prípadne zdieľaj túto našu ponuku so svojimi kamošmi.

Ak tento termín nestihneš, nezúfaj - šikovných študentov uvítame kedykoľvek ;) .

Aktuálne ponuky práce / súťaže pre študentov / zaujímavé príspevky - nájdeš na www.facebook.com/SASslovakia alebo na FB FHI.

A NEZABÚDAJ!!!! - ešte stále je čas, zapojiť sa do súťaže záverečných prác vypracovaných s využitím softvéru SAS.

Viac info tu: zazi_amsterdam_so_SASom