V dňoch 16. - 18. 10. 2023 sa na Fakulte hospodárskej informatiky EU v Bratislave konal ďalší ročník obľúbeného workshopu Deloitte College, ktorý pre študentov študijných programov Účtovníctvo a Účtovníctvo a audítorstvo pripravujú naši partneri zo spoločnosti Deloitte Audit s. r. o.

Tohto ročníka sa zúčastnilo 20 študentov našej fakulty, ktorí sa spolu so študentami iných vysokých škôl na Slovensku oboznámili s témami týkajúcimi sa Business Chemistry, riadenia rizík, auditu, consultingu, daňového poradenstva a transakčného poradenstva.

Veľmi sa tešíme, že o toto podujatie je medzi našimi študentami stále veľký záujem. Poznatky a skúsenosti nadobudnuté počas workshopu im môžu pomôcť nielen počas štúdia, ale najmä v ich budúcom zamestnaní.