Tax Advisers Award je ocenenie Slovenskej komory daňových poradcov za prínos v oblasti daňovej teórie a praxe pre záverečnú prácu študentov vysokých škôl pre 1. až 3. stupeň vysokoškolského štúdia.

Cieľom súťaže je predstaviť odbornej verejnosti zaujímavé záverečné práce študentov vysokých škôl s fakultami ekonomického alebo právnického zamerania a tým spropagovať výsledky záverečných prác, aby študenti získali pri praktickej prezentácii na podujatiach organizovaných SKDP okrem teoretických vedomostí aj skúsenosti odborníkov z daňovej praxe.

Práce študentov Fakulty hospodárskej informatiky sa pravidelne ocitajú medzi ocenenými prácami. Tento rok si ocenenie odniesla absolventka Ing. Dominika Kolníková s diplomovou prácou pod názvom Účtovné zobrazenie kryptomien z pohľadu IFRS, ktorú spracovala pod vedením prof. Ing. Miloša Tumpacha, PhD., vedúceho Katedry účtovníctva a audítorstva.

Dominike srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších pracovných a osobných úspechov!