V sobotu dňa 2. decembra 2023 sa v priestoroch Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave konal seminár za účasti zástupcov spoločnosti Southwestern Advantage, spoločnosti so sídlom v Nashville, USA, ktorá sa zaoberá osobnostným rozvojom študentov a predajom vzdelávacích materialov.
Seminár viedol estónsky zástupca tejto spoločnosti Veiko Roos, ktorý zastrešuje pôsobenie spoločnosti na Slovensku. Seminár bol zameraný na princípy efektívnej tímovej práce a jeho súčasťou bol aj workshop na danú tému. Seminár ukončila hosťujúca prednášajúca Veronika Kuníková, ktorá sa podelila o svoje skúsenosti s prácou v spoločnosti a návodom ako urýchliť svoju kariéru v osobnom živote. Veronika je bývalou študentkou našej univerzity a v spoločnosti pôsobila viac ako 12 rokov. V súčasnosti pracuje v spoločnosti Teach.sk, ktorá sa zameriava na zlepšovanie kvality školstva na Slovensku.