Fakulta hospodárskej informatiky EU v Bratislave (ďalej aj „FHI“) sa už dlhodobo umiestňuje na popredných priečkach rebríčka najžiadanejších absolventov portálu Profesia, kde ako jediná z ekonomických fakúlt na Slovensku konkuruje fakultám zameraným na štúdium informačných technológií.

FHI ponúka atraktívne a jedinečné študijné programy na troch stupňoch štúdia, po vyštudovaní ktorých nemajú absolventi problém nájsť si zamestnanie a úspešne sa uplatniť na trhu práce.

Na prvom stupni štúdia sú to tri študijné programy, data science v ekonómii, hospodárska informatika a účtovníctvo. Na druhom stupni štúdia ponúka fakulta štyri študijné programy, a to aktuárstvo, data science v ekonómii, informačný manažment, účtovníctvo a audítorstvo. Na treťom stupni štúdia sú to dva študijné programy, a síce data science v ekonómii a účtovníctvo.

Termíny na podanie prihlášok:

1. stupeň štúdia: 31. marec 2024

2. stupeň štúdia: 30. apríl 2024

Viac sa dočítate aj v článku tu.

dennik sme priloha 2024 02 06 zmluvu maju este pred statnica

microsoftteams image 1