V dňoch 24. marca 2024 až 28. marca 2024 participovala Fakulta hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave na projekte MiniErasmus, ktorý zastrešuje organizácia Budúca generácia Európy, o. z. (Future Generation Europe).

V rámci projektu sme na fakulte privítali budúcich maturantov - študentov stredných škôl, ktorí si práve našu fakultu vybrali z hľadiska ich budúceho štúdia a profesijného zamerania. Študenti okrem povinnej účasti na vybraných prednáškach a cvičeniach absolvovali aj stretnutie s vedením fakulty, študijnou referentkou, prezreli si priestory školy a ochutnali tak pravý vysokoškolský život. Po celý čas ich sprevádzali študenti našej fakulty v úlohe tútorov.

Veríme, že čas strávený na našej fakulte bol pre študentov prínosný a pomohol im pri rozhodovaní sa o budúcom štúdiu a povolaní. Študentom FHI - tútorom ďakujeme za starostlivosť o záujemcov o štúdium u nás a za príkladnú prezentáciu fakulty.