Načítavam stránku...
 

Je práve obdobie, keď sa podávajú prihlášky na bakalárske i inžinierske štúdia ... Pokiaľ váhaš, ponúkame "čísla" a grafy, ktoré sa týkajú našich študijných odborov a našich absolventov.

 

Uplatnenie absolventov FHI na trhu práce

Odbory vzdelávania, v rámci ktorých pôsobia aj študijné programy zabezpečované Fakultou hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave, patria v oblasti spoločenských vied podľa portálu https://www.trendyprace.sk/sk medzi najlepšie hodnotené.  Bližšie pozri https://www.trendyprace.sk/sk/absolventi/moje-trendy/top?guide=1). 

 KME

 

Na  2. stupni poskytujeme štúdium:

1. v študijnom odbore Účtovníctvo,  študijné programy:

  • Účtovníctvo a audítorstvo
  • Účtovníctvo a finančný manažmen,

2. v študijnom odbore Kvantitatívne metódy v ekonómii,  študijné programy:

  • Aktuárstvo,
  • Operačný výskum a ekonometria,
  • Informačný manažment,
  • Štatistické metódy v ekonómii.

Priemerná hrubá mesačná mzda absolventov týchto odborov bola v roku 2017 2 133 eur (študijný odbor Účtovníctvo) a 1 888 eur (študijný odbor Kvantitatívne metódy v ekonómii). 

Bakalársky stupeň štúdia pripravuje našich študentov na pokračovanie na druhom stupni a poskytuje im základné a všeobecné vedomosti, ktoré sú potrebné na špecializované študijné programy na 2. stupni. Pre predstavu, ako nadväzujú jednotlivé študijné programy, je tu obrázok:

Letak FHI 2 stupen

Ukončenie bakalárskeho stupňa na inej škole však nie je prekážkou v štúdiu na druhom stupni na našej fakulte. Dokonca, ak sa zmenia preferencie študenta, na druhom stupni vlastne môže pokračovať "kdekoľvek" (sú tam ešte nejaké podmienky, ale to je rozobrané v podmienkach na prijatie na druhý stupeň ... 

Pre ďalšiu motiváciu uvádzame ďalšie "čísla" a grafy, ktoré hovoria samy za seba... Sú to vlastne údaje spracované nezávislými agentúrami www.profesia.sk alebo www.trendyprace.sk a sú dostupné online.  Uvádzame len pár možností pracovných pozícií, naši absolventi toho zvládnu oveľa viac.. 

V prípade potreby ďalších informácií môžete kontaktovať  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  - poprípade, ak potrebujete informácie ohľadom prihlášky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

HI

KME 2

UCT

Takto to vyzerá, keď si na stránke vyberáte:

Financny analytik

Tu už ponúkame iba informácie:

IT

Kontroling

Spe ct

 

Finančný riaditeľ

 

FaLang translation system by Faboba
Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?