Dňa 31. 1. 2023 sa na Fakulte hospodárskej informatiky uskutočnilo výročné zasadnutie Akademickej obce Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave, na ktorom predseda Akademického senátu FHI doc. Ing. Martin Mišút, CSc. predniesol správu o činnosti Akademického senátu FHI za rok 2022.

Na zasadnutí sa prítomným prihovoril aj dekan fakulty prof. Ing. Ivan Brezina, CSc., ktorý predniesol správu o činnosti FHI EU v Bratislave za rok 2022 a zároveň sa všetkým poďakoval za spoluprácu počas svojho funkčného obdobia.

Predseda a podpredsedníčka Akademického senátu FHI sa v mene akademickej obce poďakovali prof. Brezinovi za jeho prácu, nasadenie a činnosť vo funkcii dekana fakulty a popriali mu veľa zdravia, šťastia a úspechov v ďalších životných krokoch.