Milí študenti,

chceli by ste vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale neviete ako na to? Zaregistrujte sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozviete sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Kedy: streda 9. decembra 2020

Čas: 17:00 hod

Webinár je určený pre všetkých študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia, ktorí chcú svoj životopis obohatiť o zahraničnú stáž, vybudovať si sieť pracovných kontaktov, zdokonaliť svoje zručnosti v zahraničnom prostredí a tak získať skvelý odrazový mostík pre svoju budúcu kariéru.

Ak máte záujem zúčastniť sa nášho webinára, vyplňte registračný formulár. Na základe registrácie Vám bude zaslaná pozvánka.Tešíme sa na Vás!

webinár stáž 9 12 2020 1

In order to promote positive awareness and promote organized public events, the University of Economics in Bratislava produces visual and audio recordings and publishes them on its website. In case of reservations to the published video and audio recordings, please make these reservations in writing to the following e-mail address: . Complete information on personal data processing here.