Loading page...

Milí študenti, budúci absolventi,

teraz sa všetci, čo môžeme, držíme hesla ostaň doma.  

Všetci však zároveň veríme, že sa situácia čoskoro upokojí a my sa budeme môcť vrátiť k bežnému životu.

K tomu patrí aj absolventská stáž, na ktorú je nutné prihlásiť sa počas štúdia.

Absolventskú stáž je možné uskutočniť až do 18 mesiacov od štátnic.

Prihlásením dnes si zabezpečíte možnosť vycestovať neskôr.

 

Prihlasovanie je otvorené do 30.4.2020 na nasledovnom linku:

https://www.workspaceeurope.sk/studenti/clenske-skoly/ekonomicka-univerzita-v-bratislave-a-v-kosiciach/#more-12

Milí študetni,

dovoľte mi informovať vás, že je možnosť prihlásiť sa dodatočne na mobilitu Erasmus+ zahraničná stáž na ak. rok 2019/2020 s povinnosťou absolvovať stáž v termíne apríl 2020 - september 2020.

Všetci študenti, ktorí sa budú uchádzať o mobilitu, musia byť zaregistrovaní v on-line aplikácii Study Abroad https://www.studyabroad.sk/, musia tam mať vytvorenú prihlášku na stáž 2019/2020 a nahraté všetky potrebné dokumenty.

Termín na prihlasovanie študentov je do 15. 4. 2020.

Plagat april 2020

Milí študenti,

v mene Oddelenia medzinárodnej mobility si Vás dovoľujeme pozvať na podujatie Welcome Back, ktoré sa uskutoční 2. 3. 2020 so začiatkom o 12:15 v Spoločenskej miestnosti V2 (oproti bufetu v Novej budove). 
 
V rámci podujatia by sme radi prezentovali program ERASMUS+ študentom, ktorí sa ešte mobility nezúčastnili a tiež tým z Vás, ktorí by mali záujem
vycestovať na štúdium cez prestížne partnerské univerzity vrátane programu Erasmus+ KA107 (aktuálne Albánsko, Ukrajina, Čína). 
Chýbať nebudú zaujímavé prezentácie študentov, ktorí sa Erasmus+ programu zúčastnili a tiež si budete môcť vypočuť a zapojiť sa do diskusie 
so študentami zo zahraničia, ktorí si pre Vás pripravili informácie o ich krajine a univerzite, z ktorej prišli. 
 
Na záver podujatia bude prednáška o francúzskom vysokoškolskom systéme a možnostiach štúdia vo Francúzsku.
 
Na podujatí budú aj info stolíky jednotlivých krajín, kde môžete  stretnúť zahraničných študentov. 
 
Welcome Back plagát marec 2020 plagatWelcome Back plagát marec 2020 plagat 2

The International Visegrad Fund is now offering Bachelor’s, Master’s and Post-Master’s scholarships to study abroad at universities in the Visegrad Group (V4) countries (Czechia, Hungary, Poland, Slovakia) and/or at any accredited university/institute in other Visegrad country and in Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Georgia, Kosovo*, Moldova, Montenegro, Northern Macedonia, Serbia and Ukraine.

  • Students/researchers can apply for study/research at any accredited higher-education institution for up to 4 semesters.
  • The scholarship amounts to 2,500 EUR per semester for scholar + 1,500 EUR per semester for the host institution.
  • The application deadline for this call is March 15, 2020.

I would like to kindly ask you to share this opportunity with students/researchers via your website, social media, newsletter. Please also find attached informational posters ready for print that can be posted on the bulletin board at your university.

All information about the scholarship program can be found on our website https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/visegrad-scholarship/.

More information here.

Milé študentky a študenti,

Dovoľte mi informovať vás o vypísaní výberového konania na Erasmus+ mobilitu študentov - štúdium na akademický rok 2020/2021 v rámci Fakulty hospodárskej informatiky s termínom prihlasovania do 17.02.2020.

Všeobecné podmienky, postup prihlasovania sa do programu Erasmus+, ako aj ďalšie informácie týkajúce sa  mobility štúdium sa  nachádzajú na adrese https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/odchadzajuci-studenti/erasmus-studium-v-eu a tiež na Instagrame na: https://www.instagram.com/euba_studyabroad/.

Všetci študenti, ktorí si budú podávať prihlášky v tlačenej podobe  na program Erasmus+, sa musia povinne zaregistrovať aj v systéme www.studyabroad.sk. Manuál k prihlasovaniu je dostupný na nasledujúcej webovej stránke:

http://www.euba.sk/medzinarodne-vztahy/medzinarodne-vztahy/erasmus/preview-file/studyabroad-manual-student-15238.pdf.       

Erasmus vyzva 2020 21     

Výzva - Erasmus+ praktické stáže

Neváhaj a využi aj tento rok jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže. Získaj odborné / praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

Vyplň prihlášku v systéme www.studyabroad.sk na súčasný akademický rok 2019/2020. Vyplnenú prihlášku odovzdaj prodekanovi pre zahraničné vzťahy na Tvojej fakulte do 15. decembra 2019.

https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/odchadzajuci-studenti/erasmus-prakticke-stazeErasmus stáž výzva december 2019

Central Europe Connect sa bude konať v letnom semestri v týždni 8. - 14. 3. 2020. Deadline na prihlasovanie študentov (druhého a tretieho ročníka prvého stupňa štúdia) je do 25. 11. 2019. Študenti musia poslať všetky podklady (životopis, motivačný list a výpis výsledkov štúdia) na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Možnosť  letnej stáže v slovenskej firme určená priamo pre študentov FHI EU v Bratislave. Ďalšie informácie v tu 

 

FaLang translation system by Faboba
Stay informed about current events at the faculty?