Výsledky volieb do študentskej časti Akademického senátu Ekonomickej univerzity v Bratislave za Fakultu hospodárskej informatiky

Dňa 1. októbra 2024 a 02. októbra 2024 prebiehali na našej fakulte Voľby do Študentskej časti Akademického senátu Fakulty hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Voľby prebiehali v miestnostiach A7.12 a D7.08.

Volieb sa zúčastnilo 43 voličov, ktorí odovzdali 43 platných hlasovacích lístkov a do ŠČ AS FHI boli zvolení:

• Grančajová Viktória - Data science v ekonómii - počet hlasov 29
  • Hrnčiar Martin - Účtovníctvo - počet hlasov 27
  • Hulinová Natália Michaela - Hospodárska informatika - počet hlasov 27
  • Cáková Diana Mária - Data science v ekonómii - počet hlasov 25

Ďakujeme všetkým študentom za účasť a gratulujeme zvoleným kandidátom.

Príloha: Výsledky volieb