Dobrý deň prajem,

18.10.2017 sa posielala cez AIS správa s týmto znením:

Je termín na priznávanie motivačných štipendií podľa príslušných dokumentov (Štipendijný poriadok... Pravidlá pre priznávanie... https://fhi.euba.sk/studium/stipendia).
Takže, ak ste dosiahli vynikajúce výsledky v oblasti výskumu, vývoja, umeleckej činnosti (reprezentácia školy vo vedomostných súťažiach, publikovanie statí vo vedeckých časopisoch, atď. ... nie športová činnosť - to až v apríli), poprosím, aby ste mi zaslali mailom alebo osobne doniesli dokumenty potvrdzujúce Vaše výsledky či účasť.

A ešte ... motivačné štipendiá za vynikajúce študijné výsledky  v predchádzajúcom akademickom roku.
Pokiaľ :
- ste boli v akademickom roku 2016/2017 študentom štúdia na ktorejkoľvek fakulte EU v Bratislave,
- nemali ste prerušené štúdium v danom akademickom roku,
- neprenášate  žiadne predmety do tohto akademického roku,
- v akademickom roku 2017/2018 ste študentom Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave,
- a mali ste priemer známok v akademickom roku 2016/2017 do 1,40 (bez štátnej skúšky).

tak mi prosím do mailu potvrďte dané body a pripojte aj IBAN číslo účtu na  mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
Prosím, tento mail nepovažujte za prísľub štipendia. Pokiaľ Vám bude pridelené motivačné štipendium, informáciu o pridelení štipendia dostanete mailom po 7. 11. 2017 a následne rozhodnutím dekana v písomnej forme.

Prosím skontrolujte si svoju schránku na mailovej adrese,, ktorú máte uvedenú v AISe.  Pokiaľ  spĺňate podmienky a nedostali ste mail, ozvite sa prosím tiež.

Prajem príjemný deň,
RNDr. Anna Strešňáková, PhD.
prodekanka pre rozvoj FHI EU v Bratislave