Aj tento rok si Vám dovoľujeme dať do pozornosti Fulbrightovo štipendium pre postgraduálne štúdium v USA.

Štipendium umožňuje 6 – 9 mesačný štúdijný/ výskumný pobyt na hosťovskej inštitúcii v USA. Kandidáti musia mať ukončené magisterské/ inžinierske vzdelanie, resp. byť študentami PhD.

Všetky kritériá, online prihášku ako aj podrobné inštrukcie nájdete online http://www.fulbright.sk/fulbrightove-stipendia/fulbrightovo-stipendium-pre-postgradualne-studium.

Uzávierka podávania prihlášok na školský rok 2019 – 2020 je 30. júna 2018.

V prílohe Vám posielam informačný plagát.

Zároveň si Vás dovoľujem požiadať o zverejnenie možnosti štipendia na Vašej webovej stránke, resp. preposlať Vaším študentom v magisterskom a doktorandskom štúdiu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na 0911 415 001.

plagat pre studentov fulbright 2018