Výzva na prihlasovanie sa uchádzačov o nomináci

na mobilitu Erasmus plus  – zahraničná stáž na akad. rok 2018/2019

Vážená študentka / študent Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave,

neváhaj a využi jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže do konca augusta 2019. Získaj odborné / praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

Vysoko cenení v praxi budú študenti, ktorí sa rozhodnú svoju stáž zamerať na rozvoj digitálnych zručností v rôznych oblastiach.

Vyplň prihlášku v systéme www.studyabroad.sk na súčasný akademický rok 2018/2019, nahraj do neho všetky potrebné dokumenty, over si, či má Tvoja prihláška status akceptovaná (ten jej môže prideliť p. Eva Čerteková (Oddelenie vedy, doktorandského štúdia a medzinárodných vzťahov, miestnosť D7.23, tel. 02 6729 5723, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)) a vytlačenú a podpísanú ju do 31.1.2019 do 15:00 hod. odovzdaj p. Eve Čertekovej.

Výpis výsledkov do dňa podania prihlášky absolvovaného štúdia musíš mať potvrdený a podpísaný p. prodekankou Ing. Zuzana Kubaščíkovou, PhD.

Podrobné informácie o prihlasovaní sa na mobilitu Erasmus plus - zahraničná stáž na akad. rok 2018/2019 a ďalších náležitostiach súvisiacich s touto zahraničnou stážou nájdeš na

V Bratislave 11.1.2019

Ing. Igor Košťál, PhD.

prodekan pre informatizáciu, styk s verejnosťou a medzinárodné vzťahy FHI EU v Bratislave