Oddelenie medzinárodnej mobility vyhlasuje dodatočnú výzvu na Erasmus+ študentské mobility - štúdium s možnosťou realizácie v LETNOM semestri akademického roka 2019/2020. Termín na prihlasovanie je 18. september 2019.

Zoznam voľných partnerských univerzít nájdete tu.

Všeobecné podmienky, postup prihlasovania sa do programu Erasmus+, ako aj ďalšie informácie týkajúce sa  mobility štúdium sa  nachádzajú na adrese

Prosím, nezabudnite sa povinne zaregistrovať v systéme www.studyabroad.sk a vytlačenú prihlášku odovzdať v stanovenom termíne buď mne, alebo na dekanáte fakulty.

Ing. Miriama Blahušiaková, PhD.

prodekanka pre rozvoj, medzinárodné vzťahy a vzťahy s verejnosťou

plagát