Oddelenie medzinárodnej moblity vyhlasuje výzvu na možnosť nominácie na zahraničnú stáž na ak. rok 19/20, ktorú je možné absolvovať v období október 2019 - september 2020.

Všetci študenti, ktorí sa budú uchádzať o mobilitu, musia byť zaregistrovaní v on-line aplikácii Study Abroad https://www.studyabroad.sk/, musia tam mať vytvorenú prihlášku na stáž 2019/2020 a nahraté všetky potrebné dokumenty. Termín na prihlásenie (nahranie prihlášky, vytlačenie, podpísanie prihlášky a jej doručenie mne, alebo na dekanát fakulty) je 30. 9. 2019.

Ing. Miriama Blahušiaková, PhD.
prodekanka pre rozvoj, medzinárodné vzťahy a vzťahy s verejnosťou