Vážení študenti, pokiaľ ste počas akademického roku 2019/2020 dosiahli úspechy vo výskumnej, vedeckej, umeleckej, športovej činnosti, doložte prosím doklad o umiestnení či o účasti, aby Hodnotiaca komisia pre študentov mohla rozhodnúť o pridelení resp. nepridelení motivačného štipendia.

Diplom, ocenenie, doklad o účasti, potvrdenie z klubu o umiestnení či účasi na súťaži stačí poslať mailom na adresu do 15. 6. 2020. Pokiaľ ste reprezentovali našu univerzitu na športových podujatiach, tak doklad o účasti dostanem z CTVŠ.

Prajem príjemný deň.

Strešňáková