Milí študenti,

chceli by ste vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale neviete ako na to? Zaregistrujte sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozviete sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Kedy: streda 9. decembra 2020

Čas: 17:00 hod

Webinár je určený pre všetkých študentov bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia, ktorí chcú svoj životopis obohatiť o zahraničnú stáž, vybudovať si sieť pracovných kontaktov, zdokonaliť svoje zručnosti v zahraničnom prostredí a tak získať skvelý odrazový mostík pre svoju budúcu kariéru.

Ak máte záujem zúčastniť sa nášho webinára, vyplňte registračný formulár. Na základe registrácie Vám bude zaslaná pozvánka.Tešíme sa na Vás!

webinár stáž 9 12 2020 1

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.