Milí študenti, 

 Ubytovacia komisia pre študentov FHI EU v Bratislave spracovala Vaše žiadosti o ubytovanie na  študentských domovoch EU v Bratislave a v priloženom dokumente si pod svojim identifikačným číslom nájdete informáciu o pridelení resp. nepridelení ubytovania na akademický rok 2020/2021 v prvom kole. 

Samotné prideľovanie izieb bude prebiehať až v auguste, podľa harmonogramu. Prosím, sledujte stranky Študentského parlamentu FHI , oznamy na stránke fhi.euba.sk. Druhé kolo ubytovania prebehne od 25.8. do 28.8. Je vhodné byť v tomto čase k dispozícii na telefónnom čísle uvedenom v AISe, pretože v prípade voľných miest Vás budeme kontaktovať práve touto cestou. 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.