Milí študenti,
využite skvelú príležitosť a zúčastnite sa stážového programu v OECD!
Cieľom stážového programu OECD je dať šancu mladým, šikovným a motivovaným študentom, ako si TY, pracovať na konkrétnych projektoch vo svojom študijnom odbore v medzinárodnom prostredí.
Stáž je možné vykonávať na diaľku alebo v hybridnej forme (kombinácia fyzickej a virtuálnej mobility), finálna forma realizácie mobility závisí od dohody s OECD a aktuálnej situácie ovplyvnenej vírusovým ochorením COVID-19.
Konečné rozhodnutie, či nominovaní študenti Ekonomickou univerzitou v Bratislave získajú ponuku na stáž, je na rozhodnutí OECD.
 
Minimálne požiadavky:
 Uchádzači musia byť študentmi denného štúdia po dobu stáže v odbore alebo oblasti súvisiacej s prácou OECD (ďalšie podrobnosti nájdete v zozname oddelení a pracovísk na tomto linku: https://www.oecd.org/.../list-of-departments-and-special...).
 Plynulá znalosť anglického a / alebo francúzskeho jazyka.
 Kandidát musí absolvovať v stáž v minimálnej dĺžke jeden mesiac/plný úväzok (40 hodín týždenne). Dĺžka stáže je obmedzená na šesť mesiacov s možnosťou jedného predĺženia až na maximálne dvanásť mesiacov.
 
K prihláseniu je potrebné zaslať mailom do 1. novembra 2021:
 životopis – CV v angličtine;
 motivačný list v angličtine;
 výpis známok (v slovenčine) za celú dĺžku štúdia – požiadajte o výpis Vaše študijné oddelenie.
Tak neváhajtete a prihláste sa!

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.