Milé študentky, milí študenti,

dňa 23. novembra 2021 organizuje OMM on-line podujatie International Study Abroad Fair, ktorého cieľom je propagácia študijných pobytov a poskytnutie informácí o partnerských univerzitách. Zahraniční študenti vám predstavia svoje kraijny, z ktorých pochádzajú a univerzity, na ktorých študujú. Taktiež vám zodpovedajú vaše otázky. Podujatie bude prebiehať cez MS Teams a možete sa k nemu pripojiť kódom h630en2.

Viac informácií o podujatí nájdete tu: https://euba.sk/student/oznamy-pre-studentov/1020-international-study-abroad-fair-2021-winter-semester

Tešíme sa na vašu účasť!

study abroad fair

international study abroad fair 2