Central Europe Connect – letný semester 2022/23

Staň sa súčasťou medzinárodného projektu Central Europe Connect, ktorý doteraz úspešne absolvovalo už takmer 300 študentov! V letnom semestri akademického roku 2022/23 organizujeme už jeho deviatu edíciu a prihlásiť sa môžeš do 28. októbra 2022.

Projekt Central Europe Connect bol zahájený 31. marca 2019 a Ekonomická univerzita v Bratislave ho realizuje v spolupráci s prestížnymi partnerskými univerzitami – WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave). V letnom semestri projekt CEC zaháji práve EUBA a to 20. marca 2023, nasledovať bude aprílový kurz na WU vo Viedni a deviatu edíciu bude ukončovať SGH vo Varšave v máji 2023.

Čo môžeš od programu očakávať?

Absolvovanie troch hlavných kurzov, tvoriacich jadro projektu Central Europe Connect:

· EUBA: Structural Dynamics in Central European Economies (4 ECTS Credits), 20. – 25. marec, 2023

· WU: Strategies and Management for Central Europe (4 ECTS Credits), 17. – 22. apríl, 2023

· SGH: Marketing resources and consumer behaviour in Central Europe (4 ECTS Credits), 8. – 13. máj, 2023

· Celý program bude v anglickom jazyku a bude orientovaný na medzinárodný obchod v kontexte regiónu Strednej Európy

· Program Ti umožní zažiť zahraničnú výmenu, získať hodnotnú medzikultúrnu skúsenosť a absolvovať tak v rámci jedného semestra tri kurzy na významných univerzitách

· 20 študentov z každej univerzity spolupracuje v tímoch na zadaných projektoch

· Za absolvovanie programu získaš spolu 12 kreditov, certifikát a samozrejme neoceniteľné skúsenosti a kontakty

Prihláška musí obsahovať:

· CV v anglickom jazyku

· Motivačný list v anglickom jazyku

· Výpis známok za všetky doteraz absolvované ročníky

Deadline na prihlasovanie je do 28. októbra 2022! Využi túto vynikajúcu príležitosť a podaj si prihlášku na (stačí napísať e-mail a zaslať potrebné dokumenty). Viac info nájdeš na https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect. V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať na vyššie uvedenom e-maili.

cec 9 acec 9 b

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.