Milé študentky, milí študenti (fakulta),
chcete si vyskúšať intenzívne štúdium s prestížnymi profesormi? Teraz máte skvelú príležitosť v rámci zimnej školy, ktorú organizujeme v spolupráci s ESN Rennes School of Business, Francúzsko. Vďaka účasti získate certifikát a body na Erasmus+ štúdium či stáž. 
Tento vzdelávací program je určený pre študentov II. stupňa, ktorí počas dvoch intenzívnych týždňov od 9.1. - 20.1.2023 absolvujú výučbu zameranú na medzinárodný strategický manažment.
ESC Rennes School of Business patrí medzi excelentné univerzitné pracoviská s vynikajúcim umiestnením v medzinárodných rebríčkoch, vysokou mierou internacionalizácie s viac ako 50% zastúpením zahraničných študentov a ziskom trojitej akreditácie najvýznamnejších medzinárodných akreditácií zameraných na business (AACSB, EQUIS, AMBA).
Deadline na prihlasovanie je do 22.12.2022. Prihlasovanie prebieha cez QR kód umiestnený v plagáte. 
zimná škola
 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.