Milé študentky, milí študenti,

srdečne Vás pozývame na Informačný deň na 2. stupeň štúdia, ktorý sa bude konať na našej fakulte pre jednotlivé študijné programy vždy v čase obednej prestávky, t. j. od 12:30 - 13:30 takto:

obrazok rozdelenie dni

Čakajú Vás informácie o možnostiach štúdia, o podávaní  prihlášok, prijímacom konaní. Tešia sa na Vás garanti študijných programov, vyučujúci.

V prípade, že sa nemôžete zúčastniť osobne, máte možnosť zúčastniť sa online informačného dňa pre jednotlivé študijné programy cez platformu MS Teams.

Online informačný deň:

Aktuárstvo 30. 3. 2023 13:30 - 15:00. Kód na prihlásenie: ifnezcl

Účtovníctvo a audítorstvo: 30. 3. 2023 13:30 - 15:00. Kód na prihlásenie: kouy5dp
                                              Otázky do diskusie môžete posielať cez aplikáciu sli.do kód #2343933

Data Science v ekonómii: 12. 4. 2023 14:00 - 15:00. Kód na prihlásenie: 93n2vvj