Výsledky volieb

Dňa 21. marca 2023 a 22.marca 2023 prebiehali na našej fakulte Voľby do Študentskej časti Akademického senátu Fakulty hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Voľby prebiehali v zasadacej miestnosti Fakulty hospodárskej informatiky D7.08.

Volieb sa zúčastnilo 78 voličov, ktorí odovzdali 78 platných hlasovacích lístkov a do ŠČ AS FHI boli zvolení:

• Ďuriníková Silvia – stupeň / Účtovníctvo – počet získaných hlasov: 52
  • Mináriková Alexandra – stupeň / Účtovníctvo – počet získaných hlasov: 52
  • Viatrová Natália, Bc. – stupeň / Data science v ekonómii – počet získaných hlasov: 44
  • Ferenčáková Monika, Bc. – stupeň / Data science v ekonómii – počet získaných hlasov: 41
  • Kužmová Katarína – stupeň / Hospodárska informatika – počet získaných hlasov: 36
  • Udič Adrián, Bc. – stupeň / Informačný manažment – počet získaných hlasov: 36
  • Bogár Michal, Bc. – stupeň / Informačný manažment – počet získaných hlasov: 30

Nezvolení kandidáti:

• Palenek Samuel – stupeň / Účtovníctvo – počet získaných hlasov: 27
  • Pirová Nikola – stupeň / Účtovníctvo – počet získaných hlasov: 18

Ďakujeme všetkým študentom za účasť a gratulujeme zvoleným kandidátom.

Volebná komisia
ŠČ AS FHI EU