Dňa 21. 3. 2023 a 22. 3. 2023 sa konali na Fakulte hospodárskej informatiky voľby do zamestnaneckej časti Akademického senátu FHI EU v Bratislave.

Výsledky volieb:

Dekanát FHI EUBlahová Bronislava, Mgr.
Katedra aplikovanej informatikyMišút Martin, doc. Ing. PhD.Schmidt Peter, Ing. Mgr. PhD.
Katedra matematiky a aktuárstvaSimonka Zsolt, PaedDr. PhD.Strešňáková Anna, RNDr. PhD.Šoltésová Tatiana, doc. Mgr. PhD.
Katedra operačného výskumu a ekonometrieBrezina Ivan, prof. Ing. CSc.Lukáčiková Adriana, Ing. PhD.Pekár Juraj, prof. Mgr. PhD.
Katedra štatistikyHurbánková Ľubica, Ing. PhD.Vojtková Mária, doc. Ing. PhD.
Katedra účtovníctva a audítorstvaMeluchová Jitka, doc. Ing. PhD.Ondrušová Lucia, Ing. PhD.Tumpach Miloš, prof. Ing. PhD.

Zvoleným kandidátom gratulujeme a prajeme veľa úspechov.