Milí študenti,

radi by sme Vás chceli informovať o konaní volieb do študentskej časti Akademického senátu EU v Bratislave za Fakultu hospodárskej informatiky.

Samotný návrh kandidátov sa uskutoční dňa 11.apríla 2023 v čase od 6:00 hod. do 00:00 hod. Každý študent môže rovnocenne navrhnúť do AS EU v Bratislave iného študenta za kandidáta. Návrhy kandidátov je možné podávať prostredníctvom tímu v aplikácií MS Teams s názvom Voľby do ŠČAS EUBA za FHI. Do tímu sa môžete pripojiť prostredníctvom kódu 9tdw8m4.

Do správy stačí uviesť meno, priezvisko a študijný program študenta, ktorého navrhujete na kandidáta do volieb. Napríklad v tvare: Navrhujem Janka Hraška – Hospodárska informatika.

Voľby do AS EU v Bratislave budú následne prebiehať 18. apríla 2023 a 19. apríla 2023. Volebná urna bude otvorená 2 dni a to v čase od 8:00 (18. apríla 2023) do 20:00 (19. apríla 2023). Samotné hlasovanie sa uskutoční v online priestore prostredníctvom Moodle kurzu. O podrobnejších postupoch volieb Vás budeme informovať na webe fakulty a správami cez AIS.

Členovia Volebnej komisie