Načítavam stránku...
 

Naši štvrtáci (ŠME) strávili víkend vo Virte

Víkend sa dá stráviť rôznymi spôsobmi, no pre našich štvrtákov bol ten uplynulý (10. - 12.11.2017) ,,pracovný". Do sýtosti si užili predmet Programovanie v SAS-e :), pod vedením Ing. Ondreja Dúžika, PhD. No už teraz sa tešia na ďalšie návštevy Virtu (účelového zariadenia Ekonomickej univerzity v okr. Komárno).

small Virt 1small Virt 2

 

SAS ACADEMIC: Toto sú mená víťazov Súťaže o najlepšiu prácu so SAS-om - z Katedry štatistiky FHI EUBA

Aj tento ročník bol plný zaujímavých a kvalitných prác, z ktorých bolo ťažko vyberať. Dizertačné, diplomové, bakalárske aj semestrálne práce bojujúce o titul tej najlepšej nakoniec majú svojho víťaza. Pozrite sa, ktoré fakulty a témy bodovali tento rok. Víťazi pocestujú na októbrovú regionálnu konforenciu SAS Analytics Experience 2017 v Amsterdame.

2017 plagat logo

Čítať ďalej...

Ak máš záujem o prácu a chceš byť SAS GURU ;) , pracovná ponuka pre teba (ak si šikovný absolvent):

SAS programátor analytik. Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Všeobecná úverová banka, a.s. (VÚB) ponúka aktuálne šikovným študentom (5.r.) / absolventom FHI (ideálne odbor ŠME) dve zaujímavé pracovné ponuky, viac info tu:

  • Špecialista rizík bankovej knihy   popis
  • Špecialista úverových rizík   popis

Pošleš nám svoje CV? Vieme o práci pre Teba! Si viac srdcom konzultant ako manažér? Baví Ťa štatistika & analýza dát a stretol si sa už so softvérom SAS? Máme niekoľkých klientov, u ktorých môžeš začať pracovať. Nemusíš byť len absolvent, ak si študent 5. ročníka, ponuka je aj pre Teba.
Za poslanie CV-čka na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. nič nedáš, len môžeš získať.
Napíš nám najneskôr do 17.2. a prípadne zdieľaj túto našu ponuku so svojimi kamošmi.

Ak tento termín nestihneš, nezúfaj - šikovných študentov uvítame kedykoľvek ;) .

Aktuálne ponuky práce / súťaže pre študentov / zaujímavé príspevky - nájdeš na www.facebook.com/SASslovakia alebo na FB FHI.

A NEZABÚDAJ!!!! - ešte stále je čas, zapojiť sa do súťaže záverečných prác vypracovaných s využitím softvéru SAS.

Viac info tu: zazi_amsterdam_so_SASom

 

FaLang translation system by Faboba
Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?