Milí kvízujúci , študenti i zamestnanci,

vidíme, že funkciu udržiavania spojenia medzi fakultou s vami už  prebrali naši kolegovia - začalo skúškové obdobie a veru kontakt s pedagógmi máte častý.

Vzhľadom na túto skutočnosť - a aj každým dňom sa znižujúci počet respondentov - sme dospeli k rozhodnutiu, že posledná otázka našej hry Kvízujeme v karanténe bude v stredu  20. mája.  Vyhodnotenie následne nájdete na našich stránkach v pondelok 25. mája.

Zdá sa Vám to dlho? Máme zatiaľ viac ako 130 rôznych mailových adries, 18 otázok za nami v každej aspoň 3 odpovede... Áno, máme postup zautomatizovaný a priebežne hodnotíme riešenia a správne odpovede, ale necháme si viac času, lebo v časovom strese sa ťažko kľudne a precízne pracuje:-D (píšem o sebe)

Takže ešte prajem veľa šťastia.