Loading page...
Podľa zákona č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamujeme konania obhajob dizertačných prá

Celý oznam je v priloženom súbore

Dobrý deň, 

v priloženom dokumente nájdete informáciu o pridelení resp. nepridelení ubytovania v prvom kole.

Prosím, pozrite si v AISe Vaše kontaktné údaje - telefón, mailová adresa, pretože v  druhom kole  sa uvoľnia miesta (niektorí študenti nezaplatia, neprídu... ) a členovia ubytovacej komisie budú chcieť zistiť váš záujem o ubytovanie  a budú vás kontaktovať. 

 dokumente. 

Dobrý deň, 

od 14. 6. ste mali na stránke študentského parlamentu zverejnený súbr s informáciami o pridelení resp. nepsridelení ubytovania na akademick rok 2019/2020. Tieto údaje nájdete aj v priloženom dokumente. 

Vážení študenti.

promócie  študentov na 2. stupni budú prebiehať 27. 6.  v Inchebe - hala C podľa nasledovného rozpisu

 • o 11.00 hod - UA,
 • o 13.00 - UFM, IM,
 • o 15:00 - SME, AKT, OVE, MFM.

promócie  študentov na 1. stupni budú prebiehať 28. 6.  v Aule EU v Bratislave podľa nasledovného rozpisu

 • o 9.00 hod - UCT,
 • o 11.00 hod - HI, MR.

 

 

 

 

 

 

Vážení študenti, pokiaľ ste počas akademického roku 2018/2019 dosiahli  úspechy vo výskumnej, vedeckej, umeleckej, športovej činnosti, doložte prosím doklad o umiestnení či o účasti, aby Hodnotiaca komisia pre študentov mohla rozhodnúť o pridelení resp. nepridelení motivačného štipendia.

Diplom, ocenenie, doklad o účati stačí poslať mailom na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 10. 6. 2019. Pokiaľ ste reprezentovali univerzitu na športových podujatiach, tak doklad o účasti dostanem z CTvŠ. 

 

 

Milí študenti, 

 

Ubytovacia komisia pre študentov FHiI EU v Bratislave spracovala Vaše žiadosti o ubytovanie na  študentských domovoch EU v Bratislave a v priloženom dokumente si pod svojim identifikačným číslom nájdete pridelený počet bodov.

Informácie máte ešte raz všetk zhrnuté na začiatku dokumentu. Prosím, všetky pripomienky, návrhy, odvolania adresujte priamo členom Ubytovacej komisie na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., poprípade komunikujte s prodekankou pre rozvoj This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . v termíne do 7. 6. 2019

Body 

Call for applications in the framework CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies) on academic year 2019/2020 was opened:

Students can apply through network—AMADEUS - CIII - AT-0068-14-1819 on following universities:

 1. WU – (Vienna University of Economics and Business) / Austria

 2. University of Zagreb / Croatia

 3. University of Rijeka / Croatia 

Participants interesting for studies on WU – (Vienna University of Economics and Business) is obligatory good level of german (min.B2) and english (min.B2) language as well.   

Applicants have to apply: https://www.ceepus.info/login/register_short.aspx#nbb.

Students have to bring on International Mobility Department, 3.level,room A3.16 not late than friday 07. june 2019, following documents:

 • curriculum – CV,

 • motivation letter,

 • transcript of records

 • prefer university

For more informations, please follow:

https://www.ceepus.info/default.aspx#nbb

Students can apply for grant also as freemover (out of network) - applications for stays can be submitted continuously from 1 July 2019 to 30 November 2019. For stays in the winter semester, it is advisable to apply for an application during July.

For further information, please, check: https://ceepus.saia.sk/en/

Dávid Bocko, Project Manager - International Mobility Department

Room. A3.16 Tel: +421 2/6729 5386

Aj tento rok si je tu ponuka  ohladne Fulbrightovho programu pre vyskum a prednasanie. Stipendijny program je urceny odbornikom s ukoncenym PhD vzdelanim (alebo ekvivalent), ktori mozu ziadat o 3 – 6 mesacne stipendium na americkej hostovskej institucii. Stipendijny pobyt moze byt vyskumny, alebo v kombinaci s prednaskovou cinnostou.

Viac informacii ako aj prihlasku najdete na http://www.fulbright.sk/fulbrightove-stipendia/fulbrightov-program-pre-vyskum-a-prednasanie.

Uzavierka podavania prihlasok na skolsky rok 2020-2021  je 14.oktobra 2019.

Leták

FaLang translation system by Faboba
Stay informed about current events at the faculty?