Darovanie krvi je jedným z najlepších spôsobov, ako pomôcť zachrániť životy ľudí. Tento krok je prospešný, bezpečný,  jednoduchý a ročne sa pre tento humánny čin na Slovensku odhodlá niekoľko tisíc ľudí.

Z fakúlt ekonomického zamerania slovenských verejných vysokých škôl, podľa aktuálne zverejnených informácií, absolventi Fakulty hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave:

Milé študentky, milí študenti,

v prípade, že premýšľate, ktorým smerom sa vydáte po skončení Ing. štúdia a jedna z možností, ktorú zvažujete, je pokračovať v štúdiu na 3. stupni, máme pre vás dobrú správu.

Fakulta hospodárskej informatiky EU v Bratislave (ďalej aj „FHI“) sa už dlhodobo umiestňuje na popredných priečkach rebríčka najžiadanejších absolventov portálu Profesia, kde ako jediná z ekonomických fakúlt na Slovensku konkuruje fakultám zameraným na štúdium informačných technológií.